درباره ما

شرکت کیمیا پخش شرق به شماره ثبت 175612 در سال 1380 شکل گرفت . گروه سهامداران ، مدیران و متخصصان فنی و ارشد، شرکت را به گونه ای پی ریزی نمودند که فعالیتهای شرکت برپایه تخصص مدیران و تجارب فنی آنان و نیز تلفیق تخصص و نیروی جوانی در کارشناسان و پرسنل اجرایی باشد.
در همین راستا ، شرکت ضمن بهره مندی از تجربه مستمر ، تنوع خدمات ارائه شده و همچنین تعداد طرحهای انجام شده در دوران ثمر بخش حیات خود، قادر گردید تا با توسعه کمی وکیفی فعالیتها و تمرکز بربهبود مداوم عملکردها و همچنین پرداختن به رضایت کارفرمایان ، علاوه بر گسترش فیزیکی ، در حال حاضر سهم عمده ای از فعالیتهای ارائه دانش وخدمات در زمینه رادیوایزوتوپها (رادیوداروها ، چشمه های رادیوگرافی صنعتی و چشمه های استاندارد ) ، تأمین تجهیزات و مواد مصرفی تست و بازرسی غیرمخرب NDT ، تجهیزات پزشکی ، پزشکی هسته ای ، تجهیزات آزمایشگاهی را به خود اختصاص دهد. این شرکت در راستای تحقق اهداف عالی خود موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 گردیده است.

توجه به اصل مشتری مداری و راضی نگه داشتن کارفرما، در عرصه ارائه خدمات و نیز مشتری در عرصه فروش خط مشی اصلی شرکت بوده که همواره مورد تاکید مدیریت و اعضای هیات مدیره شرکت می باشد لذا کلیه خدمات و فعالیتهای ما در راستای تحقق عملی رضایتمندی مشتری براساس استاندارد بین المللیISO9001:2008 صورت می گیرد.
این شرکت مفتخر است اعلام نماید در زمینه تأمین کالا و مواد مصرفی شرکتهای معظم دولتی یا خصوصی از قبیل : شرکتهای نفت ، گاز ، پالایشگاهی، پتروشیمی و برخی شرکتهای وابسته به
این صنایع را در سابقه کاری خود دارد.
supportfa

تماس با ما

تلفن: 42670 021
ایمیل: info@kps-co.com

دسترسی سریع

درباره کیمیا پخش

Groups